fbpx
skip to Main Content
+90 (533) 957 1983 info@safrantelcit.com
Yalova Panel Çit | Safran Çim Çit Sanayi

Yalova Panel Çit | Safran Çim Çit Sanayi

Yalova Panel Çit | Safran Çim Çit Sanayi

Nerelerde ve Nasıl Kullanılır ?

yalova panel çit
yalova panel çit

Çim ve tel çitler konut, iş yeri, balkon veya teraslarda modern ve estetik bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda çim çitler mahremiyet ve güvenlik açısından şık, pratik ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. İstediğiniz ölçülerde alanı dış ortamdan izole etmek istiyorsanız Safran Çim Çit olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Yalova’nın Çiftlikköy ilçesinde sizlere hizmet vermekte, tel ve çit sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Mekânda güvenlik hissi yaratan ürünlerimiz olumsuz çevre koşullarına karşı da bir kalkan görevi görmektedir. Bu sayede hem içeriye giren gürültüyü hem de tozları azaltmaktadır. Yalova panel çit ve Yalova çit kategorisinde sizlere en güvenilir hizmeti sağlamaktayız. Bunun yanında rahatsız edici gözlerden ve kötü niyetli girişimlerden evinizi uzak tutmanıza yardımcı olmaktayız. Tasarladığımız yeni ve modern peyzaj ürünlerimizden olan çim çit sayesinde gönül rahatlığı ile güvende olabilirsiniz.

Panel Çit Çeşitleri Nelerdir ?

Her boyutta alanı kolay bir şekilde çevrelemeyi sağlayan çit sistemimiz, tek yönlü ve çift yönlü de değerlendirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünlerimizi dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Çim çitlerimiz esnek ve kendi taşıyıcılarına sahip sağlam bir malzemeye sahip olduğu için farklı genişlik ve yüksekliklerde başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Çim çitin bulunduğu ortama farklılık katmak isterseniz de elektrik tesisatı kurarak dış mekâna uygun apliklerle zenginleştirebilirsiniz. Bu sayede şerit LED ışıklarla şık bir aydınlatma ortaya çıkarabilirsiniz. Tasarlayıp belirlediğiniz alana monte ettiğimiz çim çitler, yumuşak dokusu, şık duruşu ve doğal görünümü sayesinde alanınızı zevkli bir hale getirmektedir. Ayrıca çim çitlerin üzerine dekoratif nesnelerin montajı da kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Öte yandan insan sağlığına zararlı olan ultraviyole ışınlara karşı korumalı olan PVC çimler sararma veya kararma yapmamakta ve canlılığını yıllar geçse de korumaktadır. Ayrıca alev almayan yapısı sayesinde herhangi bir yangının çıkmasına karşı da korunma sağlamaktadır. Bu sayede özel güneşlenme alanlarında, dinlenme alanlarında, çocuk oyun alanlarında, egzersiz sahalarında ve havuz çevresinde sıkça tercih edilmektedir. Kısacası mahremiyet gerektiren her yerde ve alanda güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Panel Çit Özellikleri Nelerdir ?

Çim çitlerini çevre düzenlemede çokça tercih edilen şık bir sistem olarak ele alabiliriz. İstenilen boyutlarda ürettiğimiz bu ürünler büyük, küçük veya standart bir şekilde üretilmekte ve buna göre fiyatlandırılmaktadır. Özellikle park ve bahçelerde sıkça tercih edilen çim çitler, şık görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Öte yandan doğal çimlere oranla uzun ömürlü ve daha geç yıpranmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise doğal çimlerin çabucak yıpranmasıdır. Bu durumdan kaynaklı kullanılmaya da pek elverişli değillerdir. Çim çitler ise yapay olduğu için bu problem ortadan kalkmaktadır. Ayrıca doğal çim kadar bakım işlemi de gerekmemektedir. Yalova panel çit seçeneklerimiz ise dekoratif görünümün yanında her alanda kullanılan tel örgü çeşididir.

Neden Tercih Etmelisiniz ?

Çim çitler, güvenlik ve gizlilik amacıyla da kullanılmaktadır. Bu yüzden galvaniz veya paslanmaz maddelerden üretimi gerçekleştirilen dekoratif yönü güçlü çim çitlerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Öte yandan günümüzde yaşam koşullarını ele aldığımızda gizlilik ve güvenlik önem kazanmış durumdadır. Aynı zamanda doğaya uygun estetik bir görünüm ihtimali azalmış durumdadır. Tüm bu durumları aynı anda elde edebilmek amacı ile çim çit daha çok tercih edilmektedir. Birey ya da toplulukların mahremiyetini ele aldığımızda çim çit öncelikli hedef olmaktadır. Bizde sizler için bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve evlerinizi korumanıza yardımcı olmaktayız. Peki çim çitler ne işe yarar diye soracak olursanız aşağıdaki kısa metnimizden yararlanabilirsiniz. Üretimini bizzat gerçekleştirdiğimiz çim çitlerimiz;

  • Gizlilik alanı oluşturmaya yardımcı olur,
  • Paslanmaz malzemelerden üretilir,
  • Estetik bir görünüm sağlar,
  • İçeride görünmenizi önler ve yıllarca kullanıma uygun bir şekilde tasarlamaktayız.

Evinin içinin dışarıdan gözükmesini istemeyen veya bu durumdan rahatsız oluyorsanız çim çitler tam da size göre. Özellikle bahçeli evlerde yaşayan aileler için birebir olan çim çitler son zamanlarda çokça kullanılmaktadır. Ayrıca ortaya çıkardığımız tüm bu işlemleri gerçekleştirirken modern makinalarımızın yanında son teknolojiyi de kullanmaktayız. Alanında uzman kadromuz tarafından geliştirilen çim çit tasarımlarımız, Yalova panel çit ve Yalova çit kategorisinde öne çıkan ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

yalova tel örme online teklif
yalova tel örme online teklif
This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×Close search
Ara